Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Elbasan

3 Dhjetor 2022, 18:21 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan. 

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor pranë Mulletit. 

I aksidentuari ka humbur jetën në vendin e ngjarjes. 

Viktima ende nuk është identifikuar. 

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Po ndodh...