Aksident në autostradën Levan – Vlorë, makina përplaset me barrierën mbrojtëse

4 Mars 2024, 21:04 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në autostradën Levan – Vlorë, makina
Një aksident është shënuar mbrëmjen e së hënës në autostradën Levan – Vlorë në afërsi të hyrjes së qytetit bregdetar.

Një automjet tip Golf ka rrëshkitur si pasojë e reshjeve të shiut dhe është përplasur me barrierën mbrojtëse.

Nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale.

 

Po ndodh...