Aksident në Lushnjë, makina përplas një person dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

3 Mars 2024, 19:26 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në Lushnjë, makina përplas një person dhe largohet

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Tre urat – Garbjan, në Lushnjë.

Një mjet ka përplasur një person, i cili mendohet të jetë endacak. Pasi e ka përplasur, drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë nga vendngjarja.

I lënduari është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje, po punon për identifikimin e mjetit.

 

Po ndodh...

ide