Banesa në Vlorë përfshihet nga flakët, dyshohet për një viktimë

2 Prill 2024, 18:26 / AKTUALITET ALFA PRESS

Banesa në Vlorë përfshihet nga flakët, dyshohet për
Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ndërsa dyshohet se për pasojë një person ka ndërruar jetë.

Raportohet se banesa ndodhet pranë sheshit “Omonia” në qytetin e Vlorës, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Sakaq, forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur punën për shuarjen e flakëve. 

 

 

 

Po ndodh...