Detaje/ Aksidenti me vdekje në Mullet, trupi i viktimës ende në asfalt. Policia: S'e identifikojmë dot

3 Dhjetor 2022, 18:44 / AKTUALITET ALFA PRESS

Detaje/ Aksidenti me vdekje në Mullet, trupi i viktimës ende në

Policia e Tiranës ka dhënë detajet e para nga aksidenti me vdekje që u regjistrua këtë pasdite në autostradën Tiranë-Elbasan, pranë Mulletit. 

Sipas bluve, automjeti me drejtues B.B ka aksidentuar një person ende të paidenfitikuar, i cili ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. 

Trupi i pajetë ka qëndruar për minuta të tëra në asfalt. 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.12.2022, rreth orës 17:30, në Mullet, në rrugën Tiranë-Elbasan, mjeti me drejtues shtetasin B. B., ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.