Identifikohet vrasësi i të riut në Shkodër, në kërkim edhe për një tjetër ngjarje

22 Shtator 2022, 16:56 / AKTUALITET ALFA PRESS

Identifikohet vrasësi i të riut në Shkodër, në

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër.

“Klan” mëson se ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminale dhe i shpallur në kërkim si i përfshirë në një ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në qytetin e Shkodrës.

Policia nuk e ka bërë publik, emrin, por strukturat e saj po punojnë për kapjen e tij.

 

Po ndodh...