Ndahet papritur nga jeta gazetari shqiptar, Aristir Lumezi

10 Korrik 2024, 16:59 / AKTUALITET ALFA PRESS

Ndahet papritur nga jeta gazetari shqiptar, Aristir Lumezi
Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare kryeredaktori i gazetës “Panorama”, Aristir Lumezi.

Lumezi ndërroi jetë pas një sëmundjeje të rëndë.

Gazetari Aristir Lumezi kishte një eksperiencë prej më shumë se dy dekada në media.

‘Panorama Group’ dhe ‘Focus Media’ i shprehin ngushëllime familjarëve dhe të afërmve të kolegut Aristir Lumezi.

Po ndodh...