Nën kërcënimin e kallashnikovit, grabitet supermarketi në Kavajë

29 Shkurt 2024, 19:16 / AKTUALITET ALFA PRESS

Nën kërcënimin e kallashnikovit, grabitet supermarketi në
Një supermarket ka rënë pre e grabitjes këtë të enjte në qytetin e Kavajës. Një person i armatosur me armë zjarri të llojit kallashnikov, ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe grabitur një sasi të konsiderueshme parash.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 18:00 të pasdites së sotme. Forcat e rendit kanë shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur autorin.

Po ndodh...

ide