Pas një luftë të gjatë me kancerin, ndërron jetë Vjosa Berisha

23 Qershor 2022, 13:59 / AKTUALITET ALFA PRESS

Pas një luftë të gjatë me kancerin, ndërron jetë

Pas një luftë të gjatë me kancerin ka ndërruar jetë regjisorja Vjosa Berisha. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të në rrjetin social “Instagram”. Regjisorja ndodhej në një spital të Londrës.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi.”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fatos Sh.Berisha (@fatossberisha)

 

 

Po ndodh...