Përfshihet nga zjarri banesa në Shkodër, s'ka të lënduar

18 Shtator 2023, 12:41 / AKTUALITET ALFA PRESS

Përfshihet nga zjarri banesa në Shkodër, s'ka të
Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen “Guerrile” të Shkodrës. Zjarri në banesën e N. B., 36 vjeç u përhap me shpejtësi dhe shkaktoi dëme të mëdha materiale, teksa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Shkak për zjarrin mendohet të ketë qenë një shkëndijë elektrike, ndërkohë që vijojnë hetimet.

Po ndodh...