Shpërthimi në Sarandë, ndërron jetë polumbari

24 Qershor 2024, 22:58 / AKTUALITET ALFA PRESS

Shpërthimi në Sarandë, ndërron jetë polumbari
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Sarandë.

Në afërsi të Portit Detar të Sarandës, një polumbari ende të paidentifikuar, dyshohet se i ka shpërthyer aksidentalisht gjatë zhytjes në det bombula e oksigjenit, ku për pasojë ka humbur jetën.

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, në afërsi të Portit Detar të Sarandës, një polumbari ende të paidentifikuar, dyshohet se i ka shpërthyer aksidentalisht gjatë zhytjes në det bombula e oksigjenit, ku për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë”, njofton policia.

 

Po ndodh...