VIDEO/ Aksidenti me 8 të vdekur, si ra makina me klandestinë nga 100 metër lartësi dhe përfundoi në lumin Vjosë

2 Prill 2024, 08:24 / AKTUALITET ALFA PRESS

VIDEO/ Aksidenti me 8 të vdekur, si ra makina me klandestinë nga 100

Pamjet që shihni vijnë nga aksidenti tragjik me 8 viktima.

Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Këlcyrë-Përmet rreth orës 04:00.

Nga aksidenti, ku shihet mjeti i shkatërruar totalisht, i kthyer në një grumbull inertesh.

Mësohet se automjeti në rrethana ende të paqarta ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga 100 metër lartësi, duke përfunduar në shtratin e lumit Vjosë.

Për më tepër shihni pamjet.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128