VIDEO/ E reja dhunon në mënyrë makabre kotelen në Tiranë

22 Shtator 2022, 20:26 / AKTUALITET ALFA PRESS

VIDEO/ E reja dhunon në mënyrë makabre kotelen në

Nuk kanë fund keqtrajtimet e kafshëve në Shqipëri.

Rasti i fundit ka ndodhur vetëm një ditë më parë në Tiranë, ku kamerat e sigurisë së një pallati të ndodhur në "Stacionin e Trenit'' kanë filmuar një vajzë e cila si fillim përkëdhel dhe më pas dhunon më mënyrë makabre një kotele të vogël në shkallët e pallatit.

Videoja u bë menjëhere virale pas publikimit në faqet e kafshëdashësve nga ku kërkohet edhe denoncimi pranë adresës zyrtare të Policisë së Shtetit , dhe reagimi qytetar është i madh.

Po ndodh...