Kthjellime dhe temperatura të ulëta! Njihuni me parashikimin e motit për sot

31 Janar 2024, 08:08 / EKONOMI&SOCIALE ALFA PRESS

Kthjellime dhe temperatura të ulëta! Njihuni me parashikimin e motit

Një mot i kthjellët, pa reshje shiu në të gjithë qarqet edhe këtë të mërkurë.

Instituti i gjeoshkencave njofton se temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 2 / 12 °C

në vendet e ulëta: 0 / 11 °C

në vendet malore: -4 / 4 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


Po ndodh...