Këmbimi valutor 11 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

2024-07-11 08:30:46 / EKONOMI&SOCIALE ALFA PRESS

Këmbimi valutor 11 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

Sot, më 11 korrik 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 92.1 lekë dhe shitet 93 lekë.

Euro sot blihet me 99.8 lekë, ndërsa në shitje me 100.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Këmbimi valutor 11 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

 

Happening now...