Horoskopi ditor 2 shkurt 2023

2 Shkurt 2023, 07:17 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 2 shkurt 2023
Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Në dashuri mund të ketë disa zhgënjime të vogla të enjten, ndaj bëni kujdes nga luhatjet e humorit. Në punë, nëse në të kaluarën ka pasur probleme borxhi, tani është koha për t'i shlyer ato.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Afërdita dhe Marsi janë në favor, kështu që është një kohë e mirë për të hedhur atë hap shtesë në dashuri. Në punë, kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike dhe prisni ardhjen e disa angazhimeve të rëndësishme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Hëna ju mbron të enjten, veçanërisht në orët e para të mëngjesit, sepse pak pasiguri mund të vijë nga pasditja. Në punë dëshironi të ndryshoni, kështu që shikoni përreth tani.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Në dashuri ka diçka që nuk po shkon siç do të dëshironit, por tani për tani duhet të jeni të duruar dhe të mendoni për atë që dëshironi në të vërtetë. Në punë në muajt e pranverës do të duhet të merrni vendime të rëndësishme.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Po përjetoni një moment tensioni në dashuri. Saturni është i kundërt dhe nuk mund ta lini veten të shkojë ashtu siç dëshironi me partnerin tuaj. Në punë duhet të vazhdojmë projektet e nisura por do të ketë vend për gjëra të reja në pranverë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Dashuria favorizohet nga yjet ndaj përpiquni të mos izoloheni. Për sa i përket punës, qielli i së enjtes premton mirë dhe nga data 7 e muajit do të ketë lajme të mira.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Në këtë ditë duhet të promovojmë qartësinë në dashuri. Për sa i përket punës, po vijnë mundësi të reja interesante që do t'ju shqetësojnë për mirë jetën.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Në dashuri mund të rikuperoheni nga një lot i përjetuar ditët e fundit edhe nëse keni vështirësi të harroni gjërat. Një lajm i mirë vjen në punë dhe nëse keni ndonjë kërkesë për të bërë, bëjeni menjëherë!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të gjitha historitë e lindura në këtë moment mund të kenë një të ardhme. Në punë është më mirë të mos bëni zgjedhje të nxituara, por të merrni kohë për të kuptuar se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Dita është paksa e veçantë për dashurinë, kini kujdes për disa mosmarrëveshje por mos ndaloni së kërkuari përreth nëse jeni beqarë. Në punë, luani letrat siç duhet.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Ka diçka për të zgjidhur në dashuri, por pasdite do të keni ide më të qarta se çfarë të bëni. Në punë deri në pranverë do të merrni përgjigje të mira.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Kjo është një ditë mjaft e përmbajtur për dashurinë, por ju e merrni veten nga pasditja. Më mirë të mos e teproni nëse keni të bëni me dikë nga Binjakët ose Shigjetari. Në punë, mos kini frikë të dilni përpara dhe të bëni kërkesa.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128