Horoskopi ditor 24 nëntor 2022

24 Nëntor 2022, 07:18 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 24 nëntor 2022

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Mund të fokusoheni në rikuperimin e një lidhjeje të rëndësishme, momenti është i duhuri. Hiqni dorë nga angazhime shumë të rënda gjatë punës, prisni edhe disa ditë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Nuk është një kohë e mirë për marrëdhëniet në çift, ka shumë tensione. Gjendja juaj e tensionuar reflekton edhe në nivelin profesional, është koha të jeni më të kthjellët.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Mund të ketë perspektiva të shkëlqyera për dashuri të re, por mos jetoni me mendjen pas në të kaluarën. Merrni kohën tuaj në punë, nuk është koha për të mbingarkuar veten.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Gjërat duket se do të ndryshojnë papritur, pas një vale tensioni, paqja rikthehet tek marrëdhëniet në çift. Është një kohë e mirë edhe në punë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Për momentin preferoni të jeni vetëm, nuk po kërkoni një shpirt binjak. Puna vazhdon disi e qetë, por lajme të mëdha vijnë së shpejti.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Nëse jeni gati, mund t’ju vijë mundësia për një dashuri të re. Në punë përpiquni të ekspozoni veten personalisht duke synuar vetëm që të arrini sukses.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Filloni të investoni në të ardhmen tuaj, gjërat ndryshojnë papritur dhe sidomos kur nuk e prisni. Kujdes, mos bini pre të provokimeve në fushën profesionale…

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Buzëqeshja juaj do t’ju hapë shumë dyer, mund të jetë koha e duhur për të realizuar një projekt sentimental. Mos u trembni nga projektet e reja, nisini ju vetë!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Yjet janë në anën tuaj, vazhdoni historinë tuaj të dashurisë me qetësi. Nga ana tjetër, a jeni gati për të arritur një qëllim të rëndësishëm profesional?

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Është e kotë të vazhdoni të jeni të pështjelluar nga ankthi dhe mbi të gjitha të jetoni në të shkuarën, tani duhet të kapni mundësitë që ju ofron jeta. Vazhdoni me më shumë bindje edhe në angazhimet tuaja profesionale.

'Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Kujdes mos i jepni shumë gojës, rrezikoni të prishni një histori të rëndësishme. Edhe në punë është e rëndësishme të mendoheni mirë përpara se të flisni.


Dëshiron të maksimizosh fuqinë tënde mashkullore? Provo këtë

Erectil

9 Items Girls With A Curvaceous Body Should Keep In Their Closet

Herbeauty

Po ndodh...