Horoskopi ditor për sot, e dielë 3 mars 2024

3 Mars 2024, 08:00 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor për sot, e dielë 3 mars 2024
Dashi

Mos u tregoni shumë të vrazhdë me miq apo kolegë që i njihni prej pak kohësh, për shkak se mund ti vendosni në siklet të madh. Mundohuni të ruani disa limite, në mënyrë që të ushqeni bisedën. Ndryshime të vogla në një projektin tuaj do ju lejojnë që të arrini rezultate të shkëlqyera.

Demi

Një veprim i rrezikshëm mund të rezultojë fitues, kështu që jini të sigurtë në veten tuaj dhe tek instinkti juaj, sidomos sa i takon dashurisë. Nga pikëpamja profesionale, mos lini pas dore marrëveshjet urgjente.

Binjakët

Do të jeni të fokusuar maksimalisht në realizimin e disa detajeve të domosdoshme lidhur me një projektin tuaj. Nga ana tjetër mundohuni që të jeni sa më profesionistë, në mënyrë që të mos dështoni. Mos i lini pas dore ndjenjat!

Gaforrja

Lajme të mira nga pikëpamja ekonomike dhe financiare, kështu që jini të gatshëm të kryeni transaksione të rëndësishme. Krijimtaria dhe kurajoja juaj janë të rëndësishme, sidomos në vendin e punës.

Luani

Parashikimet e yjeve për këtë ditë, kërkojnë që të bëni gjithçka mundeni për të marrë një pozicion të rëndësishëm në punë. Do të jeni kokëfortë dhe të vendosur dhe kjo është arsyeja që askush nuk do mund t’iu ndalë.

Virgjëresha

Mund të merrni një lajm aq të bujshëm, sa që do të jeni euforik dhe të hutuar gjatë gjithë ditës. Shmangni nisjen e aktiviteteve shumë të vështira. Në punë do të jeni të suksesshëm.

Peshorja

Do të ndiheni disi të përhumbur dhe të lodhur, ndoshta për shkak të javës që ka qenë shumë e rënduar. Mos u fokusoni në debatet që keni pasur, por mundohuni që të gjeni zgjidhje pozitive për të përmirësuar raportet e ngrira.

Akrepi

Do të jeni të detyruar që të bëni një pjesë të punës së bashkëpunëtorëve tuaj, vetëm që të merrni rezultatet e dëshiruara brenda një kohe të shpejtë. Kjo gjë do ju bëjë mjaft nervoz dhe nën trysni, kështu që mundohuni që të mos e shfryni tensionin në dashuri.

Shigjetari

Do të ndiheni të mërzitur dhe të përhumbur dhe gjithçka për shkak se do të ndjeni mungesën e disa stimujve që ju ndihmojnë në zhvillimin e projekteve të reja. Në dashuri, do të ndiheni më të sigurtë në veten tuaj dhe tek ndjenjat që keni. Kjo e diel do të përforcojë një histori dashurie.

Bricjapi

Bazuar në parashikimet astrologjie të kësaj dite, më në fund do mund të gjeni spontanitetin dhe lirshmërinë që keni humbur prej disa kohësh. Kjo gjë do ju ndihmojë sidomos në dashuri, për shkak të humbjes së harmonisë prej grindjeve që keni pasur. Këshillohet që të pushoni më shumë.

Ujori

Do të riktheheni të jeni sërish shumë të fortë dhe të pavarur dhe gjithçka prej faktit se intuita juaj ju ka lejuar që të fitoni disa sfida. Në dashuri gjithsesi duhet të mundoheni të jeni më pak xheloz ndaj partnerit/es tuaj.

Peshqit

Kjo e diel do të jetë shumë e rëndësishme për të forcuar disa negociata të javëve të fundit. Jini të drejtpërdrejtë dhe mos lejoni askënd që t’iu cenojë, sidomos në një projekt të rëndësishëm për karrierën tuaj. Yjet sugjerojnë që të jeni më prezent në familje dhe në raportin në çift.

 

 

 

 

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128