Parashikimi i motit, 20 shtator 2022

20 Shtator 2022, 07:19 / JETË ALFA PRESS

Parashikimi i motit, 20 shtator 2022

Dita e shtunë e 10 shtatorit do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme.

Priten reshje lokale të dobëta në të gjitha qarqet.

Era pritet të fryjë e lehtë. 

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 22 / 29 °C, në vendet e ulëta 22 / 30 °C dhe në vendet malore 16 / 27 °C.

 

 

Po ndodh...