Meta tenton të bëjë gol, por rrëzohet në tokë, (VIDEO)

20 Prill 2024, 23:34 / POLITIKË ALFA PRESS

Meta tenton të bëjë gol, por rrëzohet në tokë,

Ndërsa ka shpallur luftën në partinë e tij ku flet për tradhtarë e nepotizëm, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka vendosur të qetësohet dhe të luajë futboll sonte në kalçeto.

Por e ndërsa në politikë nuk po i ecën, edhe në sport duket e njëjta gjë.

Teksa po tenton të shënonte gol në portë. Meta është rrëzuar, duke e kapur dhe ngërçi.

Megjithatë është çuar menjëherë sikur nuk kishte ndodhur gjë, por videoja është bërë virale.

 

 

Po ndodh...