Nis seanca në GjKKO për Berishën, ish-kryeministri kërkon revokimin e masës së sigurisë

2 Prill 2024, 09:10 / POLITIKË ALFA PRESS

Nis seanca në GjKKO për Berishën, ish-kryeministri kërkon

Ka nisur seanca gjyqësore për ish-kryeministrin Berisha.

Ai kërkon revokimin e masës së sigurisë “arrest në shtëpi”.

Në GJKKO kanë mbërritur avokatët e Berishës Sokol mëngjesi dhe Genc Gjokutaj.