Rrezikuan jetën në 8 Janar, Lulzim Basha pret gratë që i qëndruan dhunës!

23 Shtator 2022, 20:40 / POLITIKË ALFA PRESS

Rrezikuan jetën në 8 Janar, Lulzim Basha pret gratë që i

Ish-kreu i PD-së dhe deputeti demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim pune me gratë që ishin të pranishme në selinë e PD më 8 janar.

Lajmin e konfirmon në Facebook një prej anëtareve dhe aktivisteve të PD-së, Drita A. Lamaj, e cila ka shpërndarë edhe foto nga takimi:

“Sot në një takim të ngrohtë, të grave të cilat ishin brenda në selinë qendrore Partia Demokratike e Shqipërisë në dt. 8 Janar 2022 dhe kryetarin Lulzim Basha.

Takimi u karakterizua nga bashkëbisedim i sinqertë, ku spikati dëshira për të lënë të shkuarën në skajin më të erret të historisë së PDSH dhe shikimin nga e ardhmja duke përkrahur rikthimin e kryetarit Lulzim Basha”

Po ndodh...