Adrola dhe Kapital T së shpejti prindër? Këngëtari jep përgjigjen e shumëpritur

7 Korrik 2024, 23:15 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Adrola dhe Kapital T së shpejti prindër? Këngëtari jep
Këngëtari i njohur Trim Ademi i njohur me emrin e artit si Kapital T ishte këtë mbrëmje i ftuar në një program televiziv.

I pyetur për “çështjet” e zemrës, ai u shpreh se është një njeri shumë familjarë dhe se së shpejti e sheh veten e tij të martuar dhe baba.

“E shoh veten në një të ardhme të afërt me fëmijë dhe me familjen time”, tha ai.

Kujtojmë se këngëtari dhe modelja e njohur Adrola Dushi përfliten prej kohësh se janë në një lidhje dashurie.

Pak ditë më parë në një intervistë Adrola nuk e tha emrin e të dashurit të saj, por e la të nënkuptohet kur tha se është në një romancë me djalin më të bukur, ndërsa në sfond ishte një nga këngët e Kapital T.

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128