Atmosferë dasme në shtëpinë e BBV3, martohet Ilnisa dhe Meritoni! Shkëmbejnë puthjen e parë

8 Shkurt 2024, 22:26 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Atmosferë dasme në shtëpinë e BBV3, martohet Ilnisa dhe

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët kanë improvizuar një dasmë tradicionale shqiptare.

Nën zërin e artistes së talentuar, Valbona Mema, Ilnisa dhe Meritoni “i kanë thënë po” njëri-tjetrit, duke shkëmbyer dhe puthjen e tyre të parë zyrtare gjatë kësaj ceremonie që ka sjellë shumë argëtim në shtëpi.

Të gjithë banorët janë mbledhur në oborr duke kërcyer, ndërkohë Erjola, Fatjoni dhe Vesa nuk kanë marrrë pjesë në dasëm. Sa i përket Vesës, cifti ka vendosur ta përjashtojë nga dasma për shkak të debateve ndërsa Fatjoni dhe Erjola kanë zgjedhur që të mos jenë pjesë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Po ndodh...

ide