Dogji foton e Sarës në program! / Bardhi ‘shpërthen’ ndaj Gabrielës: E keni bërë për spital çdo ditë…

31 Mars 2024, 22:56 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Dogji foton e Sarës në program! / Bardhi ‘shpërthen’

Disa komente të ish konkurentes së “Për’puthen” Gabriela Arapi ka ndezur rrjetin ditën e sotme.

E ftuar në “Mos i bjer me Top” Gabriela ka djegur foton e Sarës, ndërsa Bardhin e ka futur në gjoks duke thënë që i pëlqen.

Menjëherë pas këtyre komenteve ka reaguar Bardhi i cili nuk është kursyer duke treguar dhe se egjithë çfarë po ndodh në rrjet e ka bërë Sarën për spital çdo ditë.

 

Po ndodh...