"Elsa! Elsa! Hapi gojën!"/ Çfarë i ndodhi këngëtares? Të gjithë në panik tek "Ferma VIP"

3 Prill 2024, 11:01 / SHOWBIZ ALFA PRESS

"Elsa! Elsa! Hapi gojën!"/ Çfarë i ndodhi

Diçka ka ndodhur tek "Ferma VIP"! Këngëtarja Elsa Lila mesa duket ka pasur një komplikacion shëndetësor, ngjarje që ka shqetësuar banorët e tjerë të fermës. 

Një video nga “Ferma VIP” është bërë virale në TikTok, tek e cila shfaqen banorët në oborrin e fermës teksa papritur dikush bërtet emrin e Elsës.

Të gjithë banorët e tjerë çohen dhe vrapojnë dhe futen brenda në shtëpi.

Nga brenda shtëpisë dëgjohet: Elsa! Elsa! Hapi gojën!

MOMENTI ME VIDEO: 



 

 

ide