Foto/ Donald Veshaj dhe Bora Zemani ironizojnë Egla Cenon

24 Prill 2024, 16:37 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Foto/ Donald Veshaj dhe Bora Zemani ironizojnë Egla Cenon
Aktorët Egla Ceno dhe Romeo Veshaj u përfshinë gjatë javës në BBV dhe gjatë prime-t në një debat me tone të larta, pasi shpeshherë Egla i drejtohej banorit me emrat e vëllezërve, Donald dhe Mario.

Egla u justifikua se ka punuar me dy djemtë dhe i ngatërron shpesh, ndërsa vetë Romeo e quajti mungesë respekti ngatërresën e saj.

Nisur nga ky debat, Donaldi dhe si rrallëherë, edhe Bora, kanë ironizuar situatën, përmes një videoje të publikuar në Instastory.

“Romeo, Mario, ti, si e ke (emrin)?” pyet Bora me ironi dhe Donaldi, duke parë televizorin (më shumë gjasa “BBVA 3”), përgjigjet: “Berti”.

Foto/ Donald Veshaj dhe Bora Zemani ironizojnë Egla Cenon
Gjithashtu, Donaldi ka publikuar edhe një video të Romeos, ku shkruan: “Ore, si e ka emrin ky?”

Foto/ Donald Veshaj dhe Bora Zemani ironizojnë Egla Cenon