Gjuhë skandaloze në ''shtëpinë e VIP-ave", aktorja i drejtohet gazetares: Je një p*rdhë me rigon, fytyrë e salduar me...

10 Shkurt 2024, 14:13 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Gjuhë skandaloze në ''shtëpinë e VIP-ave",
Gjuhë vulgare, sharje dhe ofendime është ajo që po dëgjojmë në këtë edicion të ashtuquajturit Big Brother Vip , ku përplasjet dhe sharjet më të mëdha ia drejtojnë vajzat dhe gratë njëra-tjetrës.

Së fundi një debat i ashpër ka ndodhur mes aktores Egla Ceno dhe gazetares Ledjona Xheladinaj. Vajzat i janë drejtuar njëra-tjetrës me një gjuhë aspak të hijshme.

Debati mes vajzave:

Ledjona: Do të shkosh në tualet

Egla: Nuk të dua nëpër shalë se më dukesh si….

Lejdona: Për shalët e tua je më e shkurtër se unë nuk më ofendon dot

Egla: Je një pordhë me rigon , je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi

Ledjona: Edukata Egla, edukata e vogël.

 

Po ndodh...