Ja kush largohet përfundimisht nga Big Brother VIP

11 Shkurt 2024, 00:12 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ja kush  largohet përfundimisht nga Big Brother VIP

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm.

Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ajo la shtëpinë për shkak të televotimit që kshte me Gazin dhe Ilnisën.

Largimi i Merit u diskutua edhe në studio, ku sipas opinionistes Ori Nebiaj, ajo u penalizua për shkak të shoqërisë me Ilnisën.

 

Po ndodh...