Jul Deda vesh reçipetat e Meri Shehut dhe iu vardiset meshkujve të shtëpisë

8 Shkurt 2024, 14:52 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Jul Deda vesh reçipetat e Meri Shehut dhe iu vardiset meshkujve të
Aktori i njohur i humorit, Julian Deda ka krijuar një situatë komike në shtëpinë e BBV. Situata filloi të marrë formë kur Juli, vendosi të bëjë një shaka duke “vjedhur” reçipetat e Meri Shehut, astrologes së shtëpisë, e duke i veshur ato vetë.

Veshja e tij bëri që banorët të shpërthenin në të qeshura pas kaq shumë sherresh që kanë pushtuar shtëpinë e famshme prej disa ditësh.

 

Po ndodh...