Me ish-in në shtëpi, reagon për herë të parë gruaja e Endrik Bebës: Jam krenare…

7 Shkurt 2024, 14:09 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Me ish-in në shtëpi, reagon për herë të parë
Mbrëmjen e djeshme gjatë Prime në shtëpinë e “BBV3” është futur këngëtari Endrik Beba. Gjatë klipit të tij prezantues ai rrëfeu se ka pasur një marrëdhënie me Sara Gjordenin para disa vitesh.

Por tashmë ai ësht i martuar me një vajzë që quhet Klea dhe ka një djalë 7-vjeçar. Klea ka postuar në Instastory-n e saj një dedikim mjaft emocionues për partnerin e saj, Endrikun. Ja çfarë mendon ajo në lidhje me hyrjen e tij në “BBV3”:

Që në ditën e parë që të njoha jeta ime mori shumë ngjyra! Çdo njeri që të njeh e di se sa shumë ke ti për të treguar dhe kjo është arsyeja dhe shtysa ime më e madhe të bëheshe pjesë e kësaj eksperiencë. Që në momentin që hyre në jetën time ishe me mua në çdo hap ndaj sot është dita ime! Me ty gjithmonë! Krenare për atë që je!

Me ish-in në shtëpi, reagon për herë të parë

 

Po ndodh...

ide