Missi shqiptar: Unë s’kam nevojë për sheikët arabë e Dubain

23 Qershor 2022, 12:28 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Missi shqiptar: Unë s’kam nevojë për sheikët

Klaudia Kalia është një ndër modelet e momentit shqiptare.
Ish-missi është shumë e angazhuar, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës. Ndërsa në Shqipëri prej disa javësh vajzat e famshme po akuzohen si eskorta të sheikëve arabë, duket se Klaudia nuk ka nevojë, pasi ajo shihet të udhëtojë shpesh në Tajlandë, nga ku dhe poston foto provokuese për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Po ndodh...