Për kë bëhet fjalë? Jetmiri: E shikoj veten në finale dorë për dore me…

2 Prill 2024, 13:07 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Për kë bëhet fjalë? Jetmiri: E shikoj veten në finale

Dita e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka nisur me biseda për finalistët e mundshëm të këtij edicioni të tretë të reality show-t.

Jetmir Salaj, Françeska Murati dhe Liam Osmani kanë nisur që të flasin në lidhje me dinamikat e lojës.

Teksa kanë komentuar për nominimet që kanë ndodhur përgjatë kësaj periudhe në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në një moment Jetmiri është shprehur se nuk ndjehet i rrezikuar as ai dhe as Françeska.

Madje banori është shprehur se e shikon veten dorë për dore me Françeskën në finale.

“E mendoj të mirën time si s’e mendoj. E shikoj veten dorë për dore me Françeskën në finale”, ka thënë Jetmiri.

 

Po ndodh...