Romeo dhe Heidi janë celebruar në fshehtësi? Aktori bën deklaratën e papritur

8 Korrik 2024, 00:04 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Romeo dhe Heidi janë celebruar në fshehtësi? Aktori bën
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë duke jetuar lidhjen e tyre të dashurisë pas përfundimit të eksperiencën në Big Brother Vip, e cila i bëri bashkë.

Ata janë parë gjatë gjithë kësaj kohë së bashku në pushime, herë në Itali e herë në jug të vendit.

I ftuar sonte në një program televiziv Romeo u pyet nëse ka ndonjë plan për martesë me Heidin.

Por përgjigjja e tij ishte “konfuzuese”…

“Ndoshta dhe jemi celebruar dhe nuk e di njeri! (qesh) Martesa do të vij, por që çfarë kuptimi ka nëse unë e them këtu pa ia thënë asaj. Shumë shpejt, se di, kimet, çfarë të ketë shkruar Zoti”, tha ai.

Po ndodh...