“Shko merri leje Ilnisës!”/ Rike Roçi provokon Meriton Mjekiqin: Kush i vesh pantallonat ti apo ajo?

31 Mars 2024, 23:10 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Shko merri leje Ilnisës!”/ Rike Roçi provokon Meriton
Rike Roçi dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur me njëri-tjetrin sot në “Big Brother VIP”, teksa barorja e ka provokuar në lidhje me të dashurën e tij, Ilnisa Agolli.

Rike i ka thënë “shko e merri leje Ilnisës për të folur”, ndërsa më tej e ka pyetur po ashtu se kush i vesh pantallonat mes tyre, ai apo Ilnisa.

Meritoni e ka injoruar, duke iu përgjigjur duke i thënë “ou çfarë pyetje inteligjente!”

Rike: A i ke marrë leje Ilnisës ti? Shko merri leje asaj me fol.

Meritoni: I kam marrë leje, po të flas

Rike: Kush i vësh pantallonat, ti apo jo?

Meritoni: Ou çfarë pyetje inteligjente! Kjo ishte pyetje kush do bëhet milioner.

Rike: Më duket se i vesh ajo pantallonat jo ti! Po nuk ja di kuptimit ti jo, më duhet e ajo i mban ajo pantallonat!

Rike: Mirë që e pranon, bravo, i guximshëm.

 

ide