“Është faji im”, Armina Mevlani tregon pse është shtyrë për kaq vite dasma

3 Tetor 2022, 22:44 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Është faji im”, Armina Mevlani tregon pse është

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha mbrëmjen e 25 shtatorit kurorëzuan dashurinë e tyre. Por shpesh herë Armina ka thënë se dasma ka qenë planifikuar shumë vite më parë. Kjo gjë ka nxitur kuriozitetin e të gjithëve për arsyen e shtyrjes.

Në një “ask” me ndjekësit në Instagram, Armina ajo ka treguar arsyen pse është shtyrë dasma.

Blogerja ka bërë të ditur se Shkëlzeni i ka propozuar gjashtë vite më parë, por ajo ka dashur çdo gjë me plan.

“E kam fajin unë. Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja çdo gjë me plan. Për shembull në 2018 fejesën dhe në 2020 dasmën. Më dukej 2020 viti ideal për tu martuar. Por, thonë mos bëni plane se Zoti qesh me ju dhe ashtu ndodhi”, ka shkruar Armina krah një fotoje ku shfaqen të dy.

 

Po ndodh...