VIDEO/ Endri feston ditëlindjen, Megi Pojani e djeg duke kërcyer me tallava

24 Nëntor 2022, 16:07 / SHOWBIZ ALFA PRESS

VIDEO/ Endri feston ditëlindjen, Megi Pojani e djeg duke kërcyer me

Endri Çekiçi ka festuar ditëlindjen.

Ai ka marrë shumë urime nga miqtë dhe kolegët e tij, mirëpo, të gjithë ishin kurioz nëse ka një urim nga Megi Pojani, me të cilën thuhet se është në lidhje.

Megi nuk postoi asgjë në ditën e veçantë të të dashurit të saj, ndërsa Endri ka ripostuar në Instastory të gjitha urimet që ka marrë nga miqtë dhe kolegët.

Ndërkohë Megi është parë duke u argëtuar me motrat e saj.

Vetë ajo nuk ka postuar asgjë në rrjete sociale por motra e saj, Marsi ka ndarë disa video ku shihet Megi duke kërcyer me muzikë tallava.

 

Po ndodh...