Zarfi i zi mbërrin në shtëpinë e BBV për çiftin Ilnisa-Meriton, çfarë fshihet pas tij?

2 Prill 2024, 16:59 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Zarfi i zi mbërrin në shtëpinë e BBV për çiftin

Mesditën e sotme një zarf i zi ka mbërritur në ambientet e shtëpisë së Big Brother VIP, për Ilnisën dhe Meritonin.

Kjo pasi produksioni kishte njoftuar se pas përjashtimit të Eglës nga shtëpia, do të merrej edhe një vendim për çiftin prime-n e kësaj të marte. Ky vendim erdhi pasi Egla në një debat me Meritonin, i hodhi këtij të fundit gotën me alkool në kokë, duke i prekur edhe cilit të cilit ju dëmtua shikimi siç pretendoi ai.

Se cili do të jetë vendimi që do të rëndojë mbi dyshen Ilnisa-Meriton, pritet ta shohim sonte. Po ashtu do të shohim se cilat do të jenë shpjegimet e produksionit në lidhje me Eglën, e cila fillimisht u tha se po qëndronte në një dhomë të izoluar dhe sot u pa dje se qarkullon rrugëve të Tiranës.

 

Po ndodh...