Chelsea dhe Liverpool në betejë për shërbimet e Bellingham

18 Shtator 2022, 10:52 / SPORT ALFA PRESS

Chelsea dhe Liverpool në betejë për shërbimet e Bellingham

Chelsea dhe Liverpool do të jenë në një betëjë të gjatë për shërbimet e mesfushorit të talentuar anglez, Jude Bellingham.

Talenti i Borussia Dortmund, Bellingham, është një nga lojtarët më të rëndësishëm të klubit gjerman, por të verdhët e Bundesliga do ta kenë të vështirë ta mbajnë në ekip pas kërkesave të shumta. Klubi gjerman kërkon të paktën 100 milionë euro për Bellingham

 

Po ndodh...