Do të jetë zëvendësuesi i Mbappe te PSG? Rafael Leao qetëson tifozët e Milanit, ja reagimi i tij

4 Mars 2024, 13:06 / SPORT ALFA PRESS

Do të jetë zëvendësuesi i Mbappe te PSG? Rafael Leao

Ylli portugez i Milanit, Rafael Leao është përfolur se do të jetë zëvendësuesi i Kylian Mbappe të PSG pasi ky i fundit njoftoi largimin në fund të sezonit, me destinacionin e ri që me shumë gjasa do të jetë Real Madridi.

Në një intervistë për Corriera della Sera është shprehur se ai nuk do të largohet nga Milani.

E ardhmja ime është shumë e qartë dhe është këtu në AC Milan. Unë kam një kontratë për katër vitet e ardhshme, AC Milan më ka ndihmuar në periudha të vështira dhe nuk do ta harroj” është shprehur sulmuesi.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128