Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon portretin dhe emrin e veçantë të djalit

19 Maj 2024, 21:50 / SPORT ALFA PRESS

Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i
Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia e mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum❤️”, shkruan Berisha në Instagram.

 

 

Po ndodh...