Holandë-Angli/ Fiton penalltinë dhe e kthen në gol, Harry Kane rikthen baraspeshën

10 Korrik 2024, 21:22 / SPORT ALFA PRESS

Holandë-Angli/ Fiton penalltinë dhe e kthen në gol, Harry Kane
Anglia ka barazuar rezultatin në “Signal Iduna Park” përballë Holandës.

Një penallti e akorduar pas rishikimit në sistemin VAR, të një ndërhyrjeje të Denzel Dumfries ndaj Harry Kane u ekzekutua më së miri nga ky i fundit, me kapitenin e anglezëve, që tund rrjetën e Verbruggen.

 

Po ndodh...