Ikin dritat në stadiumin 'Niko Dovana', ndërpritet ndeshja Erzeni-Laçi, tifozët: Rama ik, Rama ik

17 Shtator 2022, 21:12 / SPORT ALFA PRESS

Ikin dritat në stadiumin 'Niko Dovana', ndërpritet ndeshja

Ndeshja mes Erzenit dhe Laçit të luajtur në stadiumin e Durrësit në “Niko Dovana” është ndërprerë në minutën e 75. Kjo ka ardhur si pasojë e fikjes së dritave.

Në videoduket momenti kur është shkëputur energjia elektrike, teksa tifozët kanë fishkëllyer dhe kanë bërë thirrje që kryeministri Rama të largohet.

 

 

Po ndodh...