Ja kush është zyrtarisht drejtori i ri sportiv i Barcelonës

16 Shtator 2022, 13:40 / SPORT ALFA PRESS

Ja kush është zyrtarisht drejtori i ri sportiv i Barcelonës

Jordi Cruyff është drejtori i ri sportiv i Barcelonës.

Pak minuta më parë, klubi blaugrana njoftoi zyrtarisht këtë lajm. Tashmë Jordi Cruyff është në krye të fushës ndërkombëtare të klubit dhe me një rol parësor edhe në merkato të mëparshme.

Ish-lojtari i Barcelonës është gati të marrë përsipër zonën sportive të klubit dhe të veprojë në krye duke filluar nga merkato e ardhshme e transferimeve në janar.

Po ndodh...