Kupa e Italisë/ Mjaftojnë 4 minuta, Juventus kalon në avantazh ndaj Atalantës

15 Maj 2024, 21:47 / SPORT ALFA PRESS

Kupa e Italisë/ Mjaftojnë 4 minuta, Juventus kalon në avantazh
Juventus nuk ka pritur gjatë dhe ka ndëshkuar Atalantën që në minutën e katërt, në sfidën që do të vendosë fituesin e Kupës së Italisë.

Për bardhezinjtë realizoi Dusan Vlahovic. Sulmuesi i shpëton mbulimit të mbrojtjes dhe nuk gabon përballë portierit, 0-1.Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128