Në pikëpyetje për ndeshjet e Nations League! Sulmuesi i Kombëtares, në gjendje jo të mirë

19 Shtator 2022, 17:32 / SPORT ALFA PRESS

Në pikëpyetje për ndeshjet e Nations League! Sulmuesi i

Shqipëria do të përballet me Izraelin në transfertë dhe Islandën në shtëpi, brenda muajit shtator por një nga sulmuesit më në formë të Përfaqësueses si Myrto Uzuni, gjendja e të cilit thuhet se nuk është aq e mirë.

Situata e Uzunit do të  vlerësohet ditë pas dite, por tekniku Reja tashmë ka filluar të mendojë formacionin pa të. Shqipëria renditet në vendin e 3-të me 1 pikë.

 

Po ndodh...