Shënoi ndaj Kukësit/ Lojtari i Partizanit goditet me shishe nga tifozët

19 Shtator 2022, 15:53 / SPORT ALFA PRESS

Shënoi ndaj Kukësit/ Lojtari i Partizanit goditet me shishe nga

Në minutën e 14-të pas një goli shumë të bukur nga goditja e lire, Partizani arriti të kalonte në avantazh ndaj Kukësit.

Gjatë momentit të festimit, Tedi Cara, autori i golit, u godit nga tifozët verilindorë me shishe duke mbetur i gjakosur.Ai nuk mundi ta vazhdonte më lojën dhe u zëvendësua në mënyrë direkte.

 

Po ndodh...