Superliga/ Dinamo e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Laçit

3 Dhjetor 2023, 17:06 / SPORT ALFA PRESS

Superliga/ Dinamo e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj

Është mbyllur pjesa e parë mes Dinamos dhe Laçit, takim që po zhvillohet në “Niko Dovana”.

Blutë e kryeqytetit kanë shkuar në dhomat e zhveshjes me epërsinë 1-0 falë golit të Fatjon Andonit në minutën e 44-t.

Pas një aksioni, Gudjabi çon topin ne qendër të zonës ku Andoni nuk gabon.

 

Po ndodh...

ide