Gjirokastër/ Një makinë përfshihet nga flakët

13 Shkurt 2024, 10:58 / AKTUALITET ALFA PRESS

Gjirokastër/ Një makinë përfshihet nga flakët

Një makinë në Gjirokastër është përfshirë nga flakët duke u djegur plotësisht.

Policia bën me dije se për shkak të një shkëndije elektrike, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht, një automjet i parkuar në lagjen “Kodra e Shtufit”, në pronësi të shtetasit B. G. Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin ligjor të shkakut të rënies së zjarrit.

 

Po ndodh...