Rrëzohet kërkesa e Mediut për ekspertimin financiar, seanca e radhës më 29 maj

15 Maj 2024, 12:30 / AKTUALITET ALFA PRESS

Rrëzohet kërkesa e Mediut për ekspertimin financiar, seanca e

Tensione dhe përplasje ka patur në seancën e sotme për Gërdecin, ku të pranishëm janë familjarë të viktimave dhe ish-ministrit Famtir Mediu.

Ndërkohë GJKKO rrëzoi kërkesa e ish-ministrit Fatmir Mediu për ekspertimin financiar.

Seanca e radhës do të mbahet më 29 maj.

në përditësim…/ Alfapress.al

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128